Projekt Kwiaty

Shop

Weddings

Florystyka ślubna

Tworzymy autentyczne uroczystości i przemyślane przyjęcia. Naszym celem, jako nowoczesnego organizatora aranżacji ślubnych i kreatywnego projektanta wydarzeń jest zapewnienie wsparcia, inspiracji i radości podczas całego procesu planowania. Dzięki temu wspólnie możemy cieszyć się każdą chwilą.

Nasze podejście jest zawsze oparte na współpracy, jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię i wesprzeć w stworzeniu tego wspaniałego wrażenia wizualnego, sensorycznego i emocjonalnego, o jakim marzysz. Wspólnie zagłębimy się w sedno Twojej wizji i odkryjemy Twoją autentyczną historię. Następnie pomożemy Ci to opowiedzieć za pomocą wciągającego i przekonującego projektu wydarzenia, nasyconego osobistymi akcentami i przemyślanymi szczegółami.

Jako projektanci wydarzeń inspirujemy się pięknem naturalnego otoczenia i szeroko otwartymi przestrzeniami, nasz styl jest organiczny, naturalny i elegancki. Niezależnie od tego, czy pracujemy w wielkim domu w prywatnej posiadłości, w kameralnym miejscu, w rustykalnej stodole czy w pustym namiocie – nasze podejście jest takie samo: łączymy przestrzenie z rozwagą.

Nasz etos projektowy opiera się na dyskretnej elegancji, swobodnym luksusie i pomysłowym wyrafinowaniu, i nigdy nie jest przesadzony. Nasze projekty są surowe i szczere, aby inspirować do rozmów, a także pięknie emocjonalne, aby zachęcać do świętowania.


Romantyczny ślub nad morzem


Kameralny ślub miejski


Magiczny ślub na kaszubach


Piękna uroczystość z dala od zgiełku

Wypełnij formularz!

My możemy Ci pomóc w urzeczywistnieniu Twojej wizji.