Projekt Kwiaty

Shop

Training

Szkolenia Masterclass

Spotkanie Florystów i Dekoratorów, na którym będziemy wspólnie tworzyć spektakularne kwiatowe instalacje, pod okiem mistrzyń florystyki. Szkolenie zakończone certyfikatem potwierdzającym uzyskanie nowych umiejętności. W programie również praktyczne zajęcia z ergonomii pracy w zawodzie florysty i kulinarne niespodzianki.

 

mc02
mc04

Konsultacje indywidualne

Zajmujesz się na co dzień florystyką i chcesz poszerzać swoje umiejętności? Zależy Ci na tym, by pozyskiwać nowe zlecenia na dekoracje ślubne, instalacje kwiatowe bądź inne nietypowe aranżacje? Na konsultacjach przekażę Ci praktyczną wiedzę w dokładnie tym zakresie, który Cię interesuje. Przygotuję dla Ciebie rozwiązania, które będziesz mógł/a stosować w swojej pracy.

 • Indywidualny charakter spotkania pozwala na przekazanie jak największej ilości wskazówek i uwagi dostosowanej do Twojego poziomu zaawansowania
 • Konsultacje nastawione są na konkretne dokształcanie w danym temacie, np. umiejętność tworzenia pięknych, lekkich bukietów, okazjonalnych kompozycji, dekoracji weselnych, instalacji kwiatowych na eventy itp.
 • Dzięki nowym umiejętnościom poszerzasz swoje zawodowe możliwości na nowe zlecenia
 • Podzielę się z Tobą moją praktyczną wiedzą jak zaplanować i krok po kroku zrealizować nietypowe zlecenie
 • Miejsce spotkania ustalamy indywidualnie – może odbyć się w mojej lub Twojej pracowni
GODZINA KOSULTACJI 200 ZŁ

Warsztaty indywidualne
zawód florysta

01

Chciałabyś rozpocząć przygodę z tym przepięknym zawodem, a może chciałabyś otworzyć swój florystyczny biznes? Przekażę Ci praktyczne wskazówki oraz szereg umiejętności wdrażających w rzemiosło florystyczne, moje wieloletnie doświadczenie sprawi, że  dokładnie przygotuję Cię do tego wymarzonego kroku.

02

Pokażę Ci jak wygląda florystyczny biznes od kuchni, nauczę Cię krok po kroku pracować z kwiatami oraz jak komponować z nich wyjątkowe bukiety.

 • 6 godzin przepełnionych praktycznymi ćwiczeniami, które przygotują Cię do zawodu florysty
 • Kulisy pracy w kwiaciarni – pokażę Ci to miejsce od zaplecza, jak ustawiać kwiaty oraz jakie elementy są pomocne w codziennej pracy
 • Zapoznam Cię z wyposażeniem kwiaciarni, pokażę wszystkie materiały techniczne niezbędne do pracy florysty
 • Omówię czym są kwiaty i jak się z nimi obchodzić na co dzień, jak o nie dbać, by były długotrwałe
 • Przekażę Cię moją wiedzę dotyczącą bezpośredniego kontaktu z Klientem – jak skutecznie obsługiwać, rozmawiać i edukować Klienta
 • Dowiesz się jak kondycjonować i pakować kwiaty
 • Jeden z tematów praktycznych do wyboru:
  – tworzenie bukietów przy zastosowaniu sezonowych kwiatów
  – kompozycje w naczyniach z zastosowanie gąbki lub bez
  – śluby i eventy to nasza specjalność, stworzymy bukiet,  biżuterię florystyczną lub fascynator
CENA WARSZTATÓW: 1500 ZŁ

Warsztaty grupowe

zaczynamy od jesieni

Warsztaty grupowe są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my! Jeśli kochasz kwiaty i chcesz rozpocząć z nimi przygodę to te warsztaty są dla Ciebie! Przy użyciu wspaniałych sezonowych kwiatów stworzymy wyjątkowe bukiety w klimatycznym miejscu na Kaszubach!

Kwiaty z bąbelkami

To uczta kwiatowa, która stworzymy dla Ciebie i kameralnej grupy Twoich przyjaciół (max 10 osób). Podczas spotkania wszyscy goście wezmą udział w „lekkich” warsztatach florystycznych w towarzystwie bąbelków, kieliszku Prosecco, który dodatkowo umili czas.