Projekt Kwiaty

Shop

Team

Justyna Stachowska
mistrzyni florystyki

Słynę z planowania zapierających dech w piersiach wydarzeń tworzonych z pasją i dopracowanych do perfekcji. Jestem uznanym twórcą florystycznym, który ściśle współpracuje z każdym klientem, aby urzeczywistnić jego wizję. Od wielu lat jestem zaangażowana w przygotowywanie aranżacji florystycznych na wesela, eventy oraz prywatne przyjęcia w Polsce i nie tylko. Jest to rodzaj pracy, w której rozwija się moja zorientowana na szczegóły osobowość z obsesją na punkcie projektowania. Moi klienci są bardzo podobni do mnie!

Tworzymy autentyczne uroczystości oraz przemyślane przyjęcia i eventy. Naszym celem, jako nowoczesnego organizatora ślubów i kreatywnego projektanta wydarzeń jest zapewnienie wsparcia, inspiracji i radości podczas całego procesu planowania. Dzięki temu wspólnie możemy cieszyć się każdą chwilą!


Nasze podejście jest zawsze oparte na współpracy, jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię i wesprzeć w stworzeniu tego wspaniałego wrażenia
wizualnego, sensorycznego i emocjonalnego, o jakim marzysz. Wspólnie zagłębimy się w sedno Twojej wizji i odkryjemy Twoją autentyczną historię. Następnie pomożemy Ci to opowiedzieć za pomocą wciągającego i przekonującego projektu wydarzenia, nasyconego osobistymi akcentami i przemyślanymi szczegółami. 


Jako projektanci wydarzeń inspirujemy się pięknem naturalnego otoczenia i szeroko otwartymi przestrzeniami, nasz styl jest organiczny, naturalny i elegancki. Niezależnie od tego, czy pracujemy w przestrzeni hotelowej bądź biurowej, w wielkim domu w prywatnej posiadłości, w kameralnym miejscu, w rustykalnej stodole czy w pustym namiocie – nasze podejście jest takie samo: łączymy przestrzenie z rozwagą.

Nasz zespół

Nasza filozofia

01

Szukamy najlepszych kwiatów i
materiałów. Skupiamy się na
najwyższej jakości wykonania i
najbardziej wykwalifikowanych
rzemieślnikach, z którymi pracujemy,
aby ożywić całe wydarzenie.

02

Z pasją wierzymy w moc projektowania, która może zmienić przestrzeń i stworzyć naprawdę hipnotyzujące wrażenia dla
wszystkich, którzy do niej wejdą.

03

Podchodzimy do wyzwań z
ciekawością. Rzadko przyznajemy, że
czegoś nie da się zrobić – wystarczy
spojrzeć na to kreatywnie.

Tworzymy
wyjątkowe
kompozycje

Jeśli szukasz doświadczonej i praktycznej usługi florystycznej aranżacja i stylizacji ślubów, eventów oraz przyjęć prywatnych w Polsce i nie tylko, zarezerwuj konsultację z nami pod numerem telefonu +48 502 100 772 lub wyślij e-mail na adres justyna.projektkwiaty@gmail.com

Robimy wszystko by Was zachwycić !